Branża gastronomiczna a system ERP

Praca w branży gastronomicznej to ciężki kawałek chleba. Zatrudnienie odpowiednich kucharzy, kelnerów, znalezienie sprawdzonych dostawców oraz sprawowanie kontroli nad zapasami - to tylko niektóre rzeczy, o jakie musi martwić się właściciel restauracji. Jeśli goście mają wrócić - posiłek musi być nie tylko świeży i smaczny, ale także dobrze podany. Każdy klient chce czuć się zaopiekowany - i móc wyrazić swoje zdanie właścicielowi. Jeśli prowadzisz restaurację - wiesz, że przez natłok zadań nie zawsze jest to możliwe. Czy możesz to zmienić?

Spędzaj mniej czasu na zapleczu a więcej z twoimi gośćmi! Umożliwi Ci to dobrze skonfigurowany system ERP!


Opcjonalny plan sali

Już nigdy więcej pomieszanych stolików oraz niezadowolonych gości, zgłaszających problemy z rezerwacją miejsca! Odoo pozwoli Ci na szybki i intuicyjny podgląd poszczególnych stolików restauracji z lotu ptaka. Jednym kliknięciem myszki sprawdzisz:

  • gdzie dokładnie znajdują się Twoi goście,

  • które stoliki są wolne,

  • kto i przez jaki czas czeka na posiłek,

  • ilu gości możesz przyjąć.

Oprogramowanie działa intuicyjnie, niezależnie od ilości stolików, sal czy pięter restauracji. Usadzenie gości jest w każdej chwili w pełni modyfikowalne.

Aplikacja do zarządzania restauracją Odoo są kompatybilne z dowolnym urządzeniem; możesz monitorować stan Twojej restauracji siedząc przed komputerem, podróżując z tabletem czy stojąc przy urządzeniu przemysłowym. Co ważne - do korzystania z niej, nie potrzebujesz żadnego specjalistycznego oprogramowania!


Zarządzaj swoimi zapasami

Aplikacje Odoo pozwolą Ci na kontrolowanie stanu Twojego magazynu w czasie rzeczywistym. Automatyczne oprogramowanie szczegółowo przewidzi Twoje potrzeby, w oparciu o dotychczasowe zużycie poszczególnych produktów, zmiany oraz czas dostawy.

Nieplanowane wydatki już nigdy Cię nie zaskoczą - Odoo zaplanuje Twoje zakupy z wyprzedzeniem, a wszystkim stałym dostawcom - automatycznie wyśle wypełnione faktury.

Automatyzacja procesów biznesowych w Twojej firmie pozwoli Ci spędzić czas, do tej pory poświęcany na zmaganie się z “papierologią” Twoim klientom. Wypróbuj już dziś - i obserwuj, jak goście regularnie do Ciebie wracają.

Zapraszamy do zakładki DEMO w celu zapoznania się z konfiguracją przygotowaną dla gastronomii.