Nasze usługi

myOdoo.pl
Proces od początku, do końca
Proces od początku, do końca


Oszczędź czas i uniknij problemów z wdrożeniem, konfiguracją i nauką nowego systemu. Skomponujmy go wspólnie. Zaczniemy od dokładnej analizy, zidentyfikujemy potrzeby i dopasujemy rozwiązania. Otrzymasz gotowy do użycia produkt - bez eksperymentowania i mozolnej nauki.
Kompletne rozwiązanie zintegrujemy z Twoją stroną internetową lub napiszemy ją od nowa w ramach jednorodnego oprogramowania. Połączymy używane przez Ciebie programy księgowe, magazynowe czy administracyjne, lub całkowicie je zastąpimy. Wdrożymy system, zapewniając obsługę serwera i stałe wsparcie techniczne.
Gdy wszystko będzie gotowe, przeszkolimy Twoją załogę, aby sprawnie i bez problemów zaczęła korzystać z pełni możliwości oferowanych przez nowe narzędzie pracy.

Jesteśmy stale do dyspozycji


Zapewniamy naszym Klientom stałe wsparcie zarówno techniczne, jak i koncepcyjne zarówno w trakcie tworzenia własnego systemu ERP, jak i na stałe po jego zakończeniu. Dodawanie nowych funkcji w oprogramowaniu, modyfikacja istniejących rozwiązań, rozbudowa strony internetowej i sklepu internetowego, a nawet wsparcie grafików, copywriterów i programistów, pozycjonowanie czy obsługa social mediów - jeśli tylko zechcesz, możemy zostać Twoim outsourcowanym działem IT i marketingu.

Zautomatyzuj pracę w swojej firmie już dziś!
Zautomatyzuj pracę w swojej firmie już dziś!


i przekonaj się, dlaczego odoo jest niezbędnym narzędziem dla sukcesu biznesowego.


Pozwól, by odoo w pełni wykorzystało swój potencjał, usprawniając procesy, zwiększając efektywność i oszczędzając Twój cenny czas. Nie trać okazji na optymalizację swojej firmy - wybierz odoo! 


Nasze referencje