Czy system ERP może Cię ostrzegać?

System ERP to ogromna pomoc w usprawnieniu działań Twojej firmy oraz szansa na jej dynamiczny rozwój. Wiemy, że pomoże Ci pozyskać nowych klientów oraz zarządzać biznesem tak, by stać się czołowym graczem na rynku. Czy ERP jest jednak w stanie zidentyfikować zagrożenia i poinformować Cię o nich wcześniej?


Dlaczego identyfikowanie zagrożeń jest tak ważne?

Zepsuta część w linii produkcyjnej, pusty stan magazynowy najczęściej sprzedającego się przedmiotu czy też nie zrealizowany w terminie plan sprzedaży… to rzeczy, które mogą realnie zaszkodzić Twojej firmie. Zidentyfikowanie ich zawczasu sprawia, że możesz im zapobiec lub - w najgorszym wypadku - przygotować się na nie i zminimalizować ich negatywne skutki. 


Jak Twój system ERP może ostrzec Cię przed potencjalnymi zagrożeniami?


Szybkie alarmy

System ERP na bieżąco monitoruje sytuację w Twojej firmie, analizując wszystkie wprowadzane dane. Dzięki temu, jest w stanie informować Cię o potencjalnych szansach i zagrożeniach dla Twojego biznesu. 

Z Odoo możesz otrzymywać regularne powiadomienia, przypominające Ci o wykonaniu prac serwisowych czy konserwacyjnych. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko wystąpienia kosztownych przestojów. Pracownicy Twoich magazynów będą na bieżąco otrzymywać dane, dotyczące niskiego stanu magazynowego. Marketing zostanie poinformowany o słabo sprzedających się produktach, które można wystawić na stronie w promocyjnej cenie. System ERP będzie na bieżąco monitorować zaległe płatności dla Twojego działu finansowego. Te i wiele innych ostrzeżeń ułatwią pracę Twojej firmy i pomogą Ci zachować płynność w działaniu. 


Indywidualne KPI

Key Performance Indicator, czyli kluczowe wskaźniki produktywności, pomagają szybko wychwycić wszelkie słabe punkty firmy. Dzięki nimi możesz m. in. monitorować plany sprzedaży, analizować to, jakie towary sprzedają się najlepiej, które działania marketingowe są najskuteczniejsze i który dostawca najlepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków. 


A to wszystko w pięknej oprawie graficznej

Naszym zdaniem, zarówno tworzenie, jak i czytanie obszernych raportów to zajęcia nieefektywne i zjadające czas, który można wykorzystać bardziej produktywnie. Dlatego Odoo wszystkie ostrzeżenia, informacje i dane poda Ci w formie prostych, ładnych i bogatych w niezbędne wiadomości wykresów. Wszystko będzie widoczne na pierwszy rzut oka!


Otrzymywanie raportów sygnalizujących zagrożenia w czasie rzeczywistym to ogromna szansa dla Twojej firmy. Wykorzystaj ją, inwestując w indywidualnie dobrany system ERP Odoo.