Dlaczego warto wdrożyć system ERP w małej firmie?

Wielu naszych klientów ma wątpliwości dotyczące tego, czy warto wdrożyć system ERP w mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie. W tym artykule pokażemy Ci, dlaczego oprogramowanie Odoo sprawdzi się także w Twojej niewielkiej firmie.

Dobrze zarządzasz swoim przedsiębiorstwem i żadne ułatwienia nie są Ci potrzebne? Nie mamy co do tego wątpliwości - jednak inwestując w Odoo, poprawisz wydajność, precyzję i jakość pracy Twojej firmy, dzięki czemu osiągniesz znacznie lepsze wyniki finansowe.

Dlaczego warto dać szansę oprogramowaniu ERP?


To nic nie kosztuje!

Warto przetestować nasze oprogramowanie ERP choćby dlatego, że... nic nie kosztuje! Odoo jest oparte na licencji wolnego oprogramowania - możesz je mieć za całe 0 zł. Jedyny koszt jaki ponosisz, dotyczy wdrożenia systemu. Jego wysokość zależy od ilości modułów, jakie wykupisz. Więcej o tym, ile kosztuje Odoo i jego konfiguracja znajdziesz tutaj.


Bądź prekursorem

Na polskim rynku, niewielu mikro, małych i średnich przedsiębiorców korzysta z oprogramowania ERP. Zdobądź nad mini przewagę, automatyzując i doskonaląc pracę Twojej firmy już dziś! Odoo będzie gromadzić dla Ciebie informacje, które możesz przekuć w zysk. Pomoże Ci przeprowadzać analizy, generować raporty, dotyczące np. wejść na stronę internetową czy wydajności poszczególnych pracowników. Odoo pozwoli Ci, przy takiej samej liczbie osób zatrudnionych, działać szybciej, dokładniej i realizować więcej zleceń.

Oprogramowanie Odoo pomoże Ci nie tylko pozyskać nowych klientów, ale także zadbać o obecnych. System automatycznie przypomni Ci o umówionych spotkaniach, telefonach oraz wyśle spersonalizowane newslettery bądź kartki świąteczne. Dopieszczony klient chętniej do Ciebie wróci!


Firma przyjazna pracownikowi

Z Odoo wprowadzisz uporządkowaną strukturę nawet w niewielkiej firmie. Dzięki przejrzystym raportom oraz zgromadzonym danym, system ERP pomoże Ci zautomatyzować i uporządkować procesy decyzyjne. Wykupując odpowiednie moduły, usprawnisz działania zespołowe Twoich pracowników – będziesz kontrolować podział zadań, dotrzymywanie deadlinów, zyskasz kontrolę nad napływającymi wnioskami urlopowymi.

Odoo pomoże w organizacji pracy także Twoim współpracownikom. Będzie gromadzić dane o Twoich potencjalnych klientach i porządkować je w swoich modułach. Dzięki temu, Twoi pracownicy będą mieć dostęp do usystematyzowanej bazy informacji w każdej chwili. Odoo sprawdzi się także w opcji home office; umożliwia pracę, dzielenie się pomysłami i inspiracjami z dowolnego miejsca na świecie.


Automatyzacja procesów biznesowych

Pracując z Odoo, nie musisz zatrudniać osoby odpowiedzialnej za wystawianie faktur, zlecać przeprowadzania rekrutacji zewnętrznej firmie czy kupować strony internetowej w agencji reklamowej. Oprogramowanie pomoże Ci wykonać wszystkie te czynności samodzielnie. Dzięki wykupieniu odpowiedniego modułu, szybko rozliczysz się z fiskusem, na bieżąco zewidencjonujesz posiadane środki trwałe. Korzystając z naszego systemu ERP masz gwarancję, że Twoja księgowość jest prowadzona w 100% zgodnie z polskim prawem. Z Odoo samodzielnie znajdziesz także idealnego kandydata na wolny wakat oraz stworzysz wymarzoną witrynę, bloga bądź forum; a to wszystko bez znajomości choćby podstaw programowania - nie musisz pisać ani linijki kodu!


Oprogramowanie szyte na miarę Twoich potrzeb

Pomożemy Ci dobrać moduły odpowiadające potrzebom Twojej firmy. Razem stworzymy system ERP, który będzie idealny dla Ciebie - nie będzie miał żadnych zbędnych, przytłaczających i zaśmiecających interfejs opcji. Po wdrożeniu, pokażemy Ci jak działa wybrane przez Ciebie oprogramowanie, dzięki czemu Odoo zacznie usprawniać pracę Twojej firmy od razu po konfiguracji.

Inwestując w Odoo, otwierasz sobie nieskończone możliwości rozwoju! W każdej chwili możesz dokupić dowolny moduł, automatyzujący wykonywanie wybranych czynności. Oprogramowanie będzie rosnąć razem z Twoją firmą, a my -  doradzimy Ci, jak możesz usprawnić działanie Twojego przedsiębiorstwa.


Boisz się, że nie dasz rady samodzielnie zadbać o to, by oprogramowanie Odoo działało sprawnie? Nie martw się - zapewniamy obsługę serwera i stałe wsparcie techniczne.

Teraz pozostaje Ci już tylko spróbować!