E-pracownik w Odoo

Mobilne zarządzanie zasobami ludzkimi

Odoo jest wyposażone w aplikacje, wspierające procesy zarządzania zasobami ludzkimi - zarówno zdalnie, jak i w przypadku pracy stacjonarnej. Wygodne oprogramowanie ułatwi wykonywanie codziennych czynności, komunikację pionową i poziomą w firmie oraz planowanie przyszłych zadań. Zobacz, jak Odoo wspiera zarządzanie pracownikami.


Odoo oferuje szereg narzędzi do zarządzania zasobami ludzkimi. Zapoznaj się z naszymi dedykowanymi modułami.


Obecność (RCP)

Jedną z najważniejszych kwestii w zarządzaniu pracownikami jest monitorowanie czasu ich pracy. Moduł Obecność pozwala nie tylko rejestrować i kontrolować czas pracy pracowników, raportowany w dowolny sposób i z dowolnego urządzenia, ale także sprawdzać, kto ma problem z docieraniem do firmy na czas, ze zbyt częstymi lub zbyt rzadkimi przerwami.

Czas pracy przy pomocy naszego Modułu możesz rejestrować w dowolny sposób - pracownik może wprowadzać go samodzielnie, możesz go każdorazowo weryfikować, albo wykorzystać do tego np. kartę RCP czy system GPS. Po prostu wybierz rozwiązanie dla Ciebie najwygodniejsze.

Kadry

Ile razy musiałeś szukać e-maila do swojego pracownika? Jak często zdarza Ci się zapomnieć o tym, że jeden z Twoich menedżerów właśnie idzie na urlop? Monitorowanie obecności, zwolnień, urlopów czy znajomość danych Twoich pracowników, szczególnie w dużej firmie, są niezwykle trudne. 

Aplikacja Kadry pomoże Ci mieć wszystkie kwestie pracownicze pod kontrolą. Dostaniesz automatyczne powiadomienia o wnioskach urlopowych - już nigdy nie zaskoczy Cię nieobecność Twojego pracownika. Kadry pomogą Ci także lepiej monitorować potrzeby Twojej firmy oraz planować awanse czy relokacje pracowników między działami na podstawie ich ocen.

Karty pracy 

Jeśli w Twojej firmie prowadzonych jest wiele równoległych projektów, ciężko utrzymać nad nimi kontrolę. Wygodny interfejs, graficznie przedstawiający zarówno osoby pracujące nad projektem, przydzielone im zadania jak i progres oraz deadline pomoże Ci zoptymalizować działania firmy i zareagować na czas, gdy zaistnieje ryzyko niedotrzymania terminu realizacji zadania. 

Moduł Karty Pracy w Odoo pomoże Ci kontrolować rentowność pracy poszczególnych projektów i - dzięki monitorowaniu bilansu kosztów i zysków - lepiej planować branie przyszłych zleceń oraz plany ich realizacji. Dzięki tej aplikacji wygodnie wystawisz fakturę, gdy tylko wykonany zostanie kolejny etap zadania oraz będziesz mieć możliwość wygodnego relokowania pracowników czy ich czasu między poszczególnymi zadaniami tak, aby wszystkie zostały wykonane w wyznaczonym terminie.

Projekty

W module Projekty zyskasz przejrzyste informacje na temat efektywności i dostępności pracowników. Korzystając z wygodnego interfejsu utworzysz kartę projektu, do której przypiszesz pracowników. Wyznaczaj zadania, ustalaj deadliny, monitoruj postępy, by w kolejnym projekcie jeszcze efektywniej wykorzystać posiadane zasoby ludzkie. 

Dzięki przemyślanemu interfejsowi, jednym rzutem oka sprawdzisz zarówno osobę odpowiedzialną za projekt jak i wykonany progres czy aktualny status zadania. 


Efektywne zarządzanie pracą jest doskonałym sposobem na znalezienie dodatkowych oszczędności w firmie. Miej rękę na pulsie z Odoo - monitoruj jakość pracy oraz zaangażowanie swoich pracowników, poznaj ich lepiej i doceń, gdy widzisz ich zaangażowanie lub zareaguj, gdy zaobserwujesz jego brak. Z Odoo to prostsze!