Jak korzystanie z AI pomoże Twojemu biznesowi?

 Sztuczna inteligencja, kiedyś widziana tylko na ekranach, dziś na dobre zagościła w wielu nowoczesnych mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach. Inwestycja w narzędzia AI to krok w kierunku zrównoważonego rozwoju biznesu. Jaką przewagę da Ci korzystanie z opartych na sztucznej inteligencji narzędzi ERP na co dzień?


AI - nieograniczona ilość danych

Największą zaletą sztucznej inteligencji, która przysłuży się rozwojowi Twojej firmy, jest możliwość gromadzenia potężnych ilości danych. Pozwalają one na szybsze podejmowanie trafniejszych decyzji. To właśnie Big Data są “paliwem napędowym” AI, a wraz z ich większą ilością, rośnie skuteczność działania systemów ERP. Można zaryzykować stwierdzenie, że systemy oparte na sztucznej inteligencji poniekąd przewidują przyszłość - pozwalają z dużym prawdopodobieństwem ustalić ciąg przyczynowo-skutkowy i odpowiednio wcześnie zareagować. Dzięki nim, dostajesz niemal 100% kontrolę nad tym, jak działa Twoja firma.

Sztuczna inteligencja nie tylko gromadzi, ale także pomaga przetwarzać dane. Systemy ERP umożliwiają - z płaszczyzny jednej platformy - zarządzanie każdą sferą biznesu; od księgowości przez kampanie marketingowe aż po prowadzenie magazynu.

To sprawia, że korzystanie z AI przekłada się na konkretne korzyści biznesowe.


Jakie korzyści da Ci korzystanie z narzędzi AI?

  • Możliwość skutecznego motywowania klientów do podejmowania określonych działań.

  • Zapobieganie odejściu klientów, m. in. poprzez prowadzenie z nimi efektywnego i wysoce spersonalizowanego dialogu.

  • Ustalenie adekwatnej polityki cenowej.

  • Przewidywanie prawdopodobnej liczby awarii maszyn.

  • Ustalanie optymalnej technologii produkcji.

  • Ustalenie z wyprzedzeniem wysokości różnych zmiennych, np. kursów walutowych, czy stóp procentowych.

  • Możliwość przewidzenia zapotrzebowania na określony produkt czy usługę w konkretnym sektorze.

  • Samouczący się algorytm pomoże Ci także opracować idealną kampanię e-mail marketingową czy strategię promocji marki. I wiele innych!


Jeśli wciąż masz wątpliwości co do tego, czy warto wdrożyć system ERP w Twojej firmie - przetestuj wersję demo Odoo. Ze wszystkimi pytaniami zgłaszaj się bezpośrednio do nas - z przyjemnością Ci pomożemy!