Jak Odoo pomaga skuteczniej zarządzać projektami?

Efektywne zarządzanie projektami to klucz do prowadzenia skutecznie działającej, rozwijającej się firmy. Niestety, w natłoku zadań nierzadko zapominamy o wcześniejszym planowaniu, jasnym podziale zadań czy regularnym przypominaniu. 

Systemy ERP mają za zadanie ułatwiać Twoją pracę - w tym także zarządzanie projektami. Zobacz, jak może pomóc Ci Odoo.


Projekty

Odoo posiada specjalny moduł Projekty, ułatwiający zarządzanie pracą zespołów. Aplikacja umożliwi Ci proste i szybkie:

  • planowanie - przypisywanie zadań do poszczególnych pracowników oraz wygodny podgląd aktualnego podsumowania prac i terminów,

  • organizowanie - czyli podział i grupowanie zadań jednym przeciągnięciem myszki,

  • wyznaczanie terminów - nad którymi zyskasz 100% kontrolę. Program przypomni Ci o upływających deadlinach, dzięki czemu nigdy nie spóźnisz się z realizacją zlecenia,

  • analizowanie - dzięki szczegółowemu podlgądowi tempa prac, będziesz w stanie lepiej zaplanować wykonywanie kolejnych projektów w przyszłości. Moduł Projekty pomoże Ci dostosować podział zadań tak, by praca była maksymalnie efektywna oraz rozliczyć pracowników z efektów ich działań.

Aplikacja do zarządzania projektami posiada wiele przydatnych funkcjonalności, takich jak uwzględnianie urlopów i zwolnień przy podziale poszczególnych zadań.


Kalendarz

Praca nad projektami często wymaga ścisłej współpracy z klientem. Oszczędź sobie oraz swojemu usługobiorcy konieczności wykonywania telefonów czy pisania maili w każdej sprawie! Z Odoo stworzysz Kalendarz z systemem rezerwacji, który umieścisz na swojej stronie internetowe, w social mediach czy mailach z Newsletterem. Klient będzie miał możliwość samodzielnego umówienia się na spotkanie z Tobą - nawet poza godzinami Twojej pracy - jeśli zaznaczysz taką możliwość. 


Slajdy

Równie ważna, jak ścisła współpraca z klientem jest przy tworzeniu projektów praca z Twoim zespołem. Wszyscy pracownicy mają już dość nudnych prezentacji, nieczytelnych briefów czy godzinnych wykładów? Zaserwuj im niezbędną wiedzę w formie Odoo Slides! Możesz je przypiąć - podobnie jak kalendarz - na stronie internetowej, w mediach społecznościowych czy mailu. Niech stanowią bazę wiedzy, dostępną w każdej chwili!

Zainteresowany? Przetestuj wersję demo!