Jesteśmy członkami Klastra IT!

myOdoo.pl w Klastrze IT

Z przyjemnością informujemy, że myOdoo.pl dołączyło do hubu Digital Stowarzyszenia Klaster ICT Pomorze Zachodnie. Dzielenie się z organizacjami i przedsiębiorcami w niej zrzeszonymi wiedzą i inspiracjami pomoże nam jeszcze skuteczniej wspierać transformację cyfrową sektora małych i średnich przedsiębiorstw na Pomorzu Zachodnim. Zamierzamy działać na rzecz rozwoju Klastra i czynnie uczestniczyć w jego szeroko zakrojonych działaniach.


Klaster IT - co to jest?

Stowarzyszenia Klaster ICT Pomorze Zachodnie to organizacja, której działanie ma na celu wspieranie rozwoju regionu poprzez koordynowanie i ułatwianie współdziałania pomiędzy firmami z sektora IT w województwie. Połączenie kompetencji i zasobów lokalnych przedsiębiorców pozwala nam realizować projekty jeszcze większe, trudniejsze i bardziej ambitne. Członkami klastra są przedsiębiorstwa tworzące oprogramowanie i multimedia, a także świadczące usługi outsourcingowe i telekomunikacyjne. W tej chwili, Klaster IT skupia ponad 90 firm z całego Pomorza Zachodniego. 


Dlaczego dołączyliśmy do Klastra IT?

Członkostwo w Klastrze to dla nas przede wszystkim sposób na poszerzenie zakresu możliwych do kompleksowego zrealizowania projektów. Jako członek organizacji, mamy możliwość współpracy z najbardziej innowacyjnymi firmami w branży IT i pokrewnych oraz dostęp do ogromnej wiedzy. Z naszej strony z chęcią wesprzemy startupy i młode firmy, które podzielą naszą pasję to wolnego oprogramowania.

Dobrze wiecie, że kluczowym słowem naszej działalności jest - rozwój. Tak jak pomagamy Wam rozbudowywać Wasze firmy dzięki automatyzacji procesów biznesowych i optymalizacji wykorzystania zasobów, tak i my sami nieustannie uczymy się i nawiązujemy kontakty, aby nasze usługi były jeszcze lepsze.


Klaster IT na Pomorzu Zachodnim!

Szukasz informacji o Klastrze IT? Znajdziesz je w linku poniżej!