Jesteśmy Srebrnym Partnerem Odoo w Polsce!

Z bycia docenionym za naszą pracę czerpiemy niemałą satysfakcję. Dlatego dziś z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy drugim Srebrnym Partnerem Odoo w Polsce.

Srebrny Partner Odoo


Tytuł, który udało nam się uzyskać pokazuje, jaką drogę udało nam się przejść w ciągu ostatnich lat. Jest on przyznawany cenionym partnerom, którzy mają już duże doświadczenie we współpracy z Odoo, zdobyli certyfikat Certified Odoo Professional oraz przeprowadzili wiele udanych wdrożeń. Oznacza, że nie tylko świetnie znamy system, ale też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którym oferujemy satysfakcjonujące rozwiązania dopasowane do potrzeb biznesowych.

Co to znaczy dla naszego Klienta?

Dzięki uzyskaniu tytułu Srebrnego partnera, będziemy mieć dostęp do jeszcze lepszych szkoleń, z którymi na bieżąco będziemy aktualizować i poszerzać swoją wiedzę. Otrzymamy także wgląd do dodatkowych zasobów, które pomogą nam wnieść świadczone usługi na jeszcze wyższy poziom i spełniać rosnące wymagania biznesowe naszych Klientów.


Niezwykle cieszymy się z tego, że nasza praca została doceniona. Nową motywację z przyjemnością wykorzystamy do doskonalenia się i sięgnięcia po jeszcze więcej. Następny krok - Złoty Partner!