Korzyści z wdrożenia systemu ERP

Co Odoo da Twojej firmie?

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz - chcesz dynamicznie rozwijać swoją firmę. Wiesz, że produkt, który sprzedajesz lub usługa, którą proponujesz są wysokiej jakości i szukasz sposobu na to, jak dotrzeć z nimi do jak największego grona potencjalnych klientów.

Z drugiej strony, jesteś świadom słabych stron Twojego biznesu. Wiesz, że zarządzanie ludźmi nie jest takie łatwe, a papierologia może przytłoczyć.

Odpowiedzią na Twoje wątpliwości, problemy oraz narzędziem do rozwoju jest system ERP. Jakie najważniejsze korzyści może Ci zaoferować?


Zarządzanie zasobami ludzkimi

Oprogramowanie ERP pozwoli Twoim działom kadr bezpiecznie przechowywać wszystkie dane, dotyczące Twoich pracowników. Wygodny i czytelny system ewidencjonowania czasu pracy pomoże w efektywnym długo- i krótkoterminowym zarządzaniu. Pozwoli także przyspieszyć i udoskonalić obsługę kadrowo-płacową. Dzięki wygodnym, generowanym jednym kliknięciem myszki podsumowaniom, uzyskasz materiały pomocne przy dokonywaniu okresowych ocen pracowników.


Poziom obsługi klienta

Skonfigurowany system ERP pomaga skutecznie pozyskiwać oraz zatrzymywać klientów. Wpływa na organizację całego procesu sprzedażowego. Pozwala skracać czas realizacji zamówień, poprawiać dostępność towarów, lepiej przewidywać przyszłe zapotrzebowanie. System ERP to narzędzie, które pozwoli Ci dogłębnie poznać potrzeby Twoich potencjalnych klientów i dzięki dostępnym narzędziom do personalizacji, trafić w ich gusta. Blog czy forum mogą być źródłem odpowiedzi na najczęściej wyrażane wątpliwości, a ankiety - stanowić informację zwrotną o tym, czy klient był usatysfakcjonowany zaprojektowaną przez Ciebie ścieżką zakupową. Bo jak wiemy, zadowolony klient to powracający i polecający klient!


Kontrola księgowa

Odoo ERP pomoże Twoim działom księgowości prawidłowo analizować i rozliczać bieżące należności i zobowiązania finansowe. Dzięki zautomatyzowaniu wielu procesów, pozwoli wyeliminować czynnik błędu ludzkiego oraz usprawnić cały proces księgowy. Odoo pomoże skrócić do minimum czas procesów analitycznych i niemal całkowicie zautomatyzować procesy fakturowania czy tworzenia zestawień okresowych. 


Inwestycja w system ERP daje Ci maksymalną kontrolę nad Twoją firmą i zwraca się bardzo szybko. Jeśli rozważasz zakup Odoo - sprawdź oferowane przez nas funkcjonalności w wersji Demo