Odoo - lider rankingu GetApp

Pierwsze miejsce w kategorii: Oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa 2020

Niezwykłą satysfakcję przynosi nam bycie docenionym za pracę, którą codziennie wkładamy w rozwój oraz najwyższej jakości implementację naszego oprogramowania. Dlatego miło nam poinformować, że aktualnie prowadzimy w rankingu GetApp na najlepsze oprogramowanie ERP w roku 2020! 


GetApp - co to za platforma?

Strona GetApp została stworzona po to, by odkrywać i promować najwyższej jakości oprogramowanie biznesowe. Misją osób ją prowadzących jest doradzanie odpowiedzialnym za rozwój firm w znalezieniu idealnych aplikacji, które najlepiej będą odpowiadać potrzebom pracowników i profilowi działalności.

Ranking prowadzony przez GetApp opiera się o badania, analizę trendów oraz sprawdzone i szczegółowe recenzje użytkowników i pomaga w podejmowaniu świadomych decyzji biznesowych.


Jak to działa z punktu widzenia Klienta?

Każda zainteresowana osoba może wejść na stronę GetApp i skorzystać z profesjonalnej wyszukiwarki. Po określeniu swoich potrzeb - m. in. przedziału cenowego, poszukiwanych funkcji czy urządzeń, na których musi działać oprogramowanie - otrzyma listę narzędzi, które najlepiej spełnią jej potrzeby.

W podjęciu decyzji na temat tego, której aplikacji zaufać, pomagają zweryfikowane, prawdziwe recenzje osób kupujących. Na stronie GetApp nie znajdziesz kupionych danych czy fałszywych pozytywnych opinii.


Odoo - lider w kategorii: Oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa

Z przyjemnością informujemy, że od dłuższego czasu udaje nam się utrzymać pozycję lidera w kategorii oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) na rok 2020. Jak wyłania się zwycięzcę tej kategorii?

Każdy z systemów umieszczonych w kategorii ERP, został oceniony pod względem pięciu kryteriów:

  • bezpieczeństwo,

  • integracje - czyli kompatybilność z innymi systemami,

  • oceny użytkowników,

  • funkcjonalności i możliwości techniczne, jakie posiada,

  • możliwość wykorzystania na urządzeniach mobilnych.

W każdym z nich, można uzyskać 20 punktów, co łącznie daje 100 punktów. Odoo udało się uzyskać aż 85/100 punktów, w tym otrzymać maksymalną ocenę w kategoriach: bezpieczeństwo oraz integracje.

Doceniamy nasze aktualne sukcesy i widzimy pole, w którym możemy się doskonalić i osiągnąć jeszcze więcej. Mamy nadzieję, że nasza ciężka praca zaowocuje utrzymaniem pozycji lidera w 2020 roku!

Chcesz zajrzeć do rankingu GetApp? 

 

Kliknij!