Odoo Roadshow Poznań

Zobacz relację z wydarzenia naszymi oczami!

Dopiero teraz znaleźliśmy chwilę, żeby podzielić się z Wami naszymi wrażeniami a Odoo Roadshow w Poznaniu. A jest czym! Zapraszamy na krótką relację z wydarzenia, widzianą naszymi oczami.

Odoo Roadshow Poznań 

Jako oficjalny sponsor, mieliśmy przyjemność współtworzyć Odoo Roadshow w stolicy Wielkopolski. 27 lutego spotkaliśmy się z Wami w poznańskim Sheratonie, gdzie przez kilka godzin razem słuchaliśmy specjalistów, dyskutowaliśmy o nowoczesnych rozwiązaniach w zarządzaniu biznesem i relaksowaliśmy się przy miłym poczęstunku. 


Dziękujemy!

Wasza frekwencja przebiła nasze oczekiwania. Uwielbiamy dzielić się wiedzą - ilość zadawanych nam pytań sprawiła, że czasem musieliśmy się nieźle natrudzić, aby udzielić dogłębnych i satysfakcjonujących odpowiedzi. Dyskusja po naszej prezentacji zmotywowała nas do dalszego rozwoju i pracy nad jeszcze lepszymi wdrożeniami Odoo! Długo będziemy wspominać także networking. Obserwowanie, jak dyskutujecie nie tylko z nami, ale także zawieracie owocne znajomości między sobą, było czystą przyjemnością!

Dziękujemy również hotelowi za perfekcyjną organizację imprezy.


Zachęcamy do obejrzenia małej galerii zdjęć z wydarzenia. Liczymy, że to nie było nasze jedyne spotkanie na imprezie Odoo!