Pierwsze branżowe Śniadanie Klastrowe

Jak ostatnio pialiśmy, jesteśmy członkami Klastra IT. W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność pierwszy raz uczestniczyć w branżowym Śniadaniu Klastrowym, gdzie w miłej atmosferze dyskutowaliśmy o potrzebach branży deweloperskiej i rynku nieruchomości. 

Śniadanie Klastrowe - uczestnicy

Na spotkaniu pojawili się eksperci z firm Klastrowych - STETTINER ID&STORY, Xcomp sp. z o.o. sp. k., Asseco Data Systems i Pixel Legend. Każda z firm prezentowała nowe możliwości i rozwiązania informatyczne swojej specjalności, bezpośrednio związane z branżą budowlaną.

Prezentacja Odoo

Jako nowy członek Klastra IT mieliśmy przyjemność zaprezentować, jakie możliwości deweloperom oraz innym pracownikom rynku nieruchomości oferuje Odoo. Specjalnie na Śniadanie Klastrowe przygotowaliśmy #CaseStudy i prezentację tego, jak dostosowujemy nasz system do potrzeb branży budowlanej.

Wykreowaliśmy system ERP, złożony z zaledwie kilku modułów - CRM, Sprzedaż, Wynajem, Dokumenty, ePodpis, Zakupy, Magazyn i Księgowość. To aplikacje które w zupełności wystarczą, by pokryć całkowicie potrzeby dewelopera. 

Wykreowane przez nas Odoo ERP pozwoliło naszemu przykładowemu klientowi nie tylko na efektywną sprzedaż nieruchomości i dotarcie do szerokiej gamy potencjalnych klientów, ale także na rozwiązanie problemów z zarządzaniem parkiem maszynowym, narzędziami i materiałami na rozproszone inwestycje.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne Śniadanie Klastrowe i żywe dyskusje na temat nowych technologii w różnych branżach!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia