System ERP - co tracisz, nie wdrażając go

Choć system ERP potrafi usprawnić pracę każdego przedsiębiorstwa - niezależnie od jego rozmiaru czy profilu działalności - jego wdrożenie jest często odkładane w czasie. Może nam się wydawać, że nie jest to najlepszy moment albo że wdrożenie wymaga ogromnego zaangażowania z naszej strony, na które nigdy nie ma czasu. Dziś chcemy Ci pokazać co tracisz, odkładając decyzję o wdrożeniu systemu ERP w swojej firmie. 


Wzrost przychodów

Zaczniemy od najbardziej obrazowej rzeczy, którą tracisz nie wdrażając w swojej firmie systemu ERP - pieniędzy. Zwiększenie efektywności procesów i zautomatyzowanie prostych, powtarzalnych czynności pozwoli Ci przenieść pracowników do wykonywania bardziej wymagających zadań a w efekcie - rozwinąć Twoją firmę. Wyeliminowanie błędów związanych choćby z obsługą zamówień i zwiększenie efektywności pracy pomoże Ci wyprzedzić konkurencję i zadowolić Twoich klientów. 


Bieżące raporty dostosowane do potrzeb

Aby móc rozwijać swoją firmę, musisz mieć możliwość analizowania danych w czasie rzeczywistym. Z systemem ERP nie musisz już delegować pracowników do tworzenia raportów - system zrobi to za nich i przedstawi Ci pożądane bieżące dane. Dzięki temu nie tylko dostrzeżesz nowe możliwości rozwoju, ale i będziesz w stanie sprawnie reagować tam, gdzie jest taka potrzeba. 


Paperless company i płynny obieg dokumentów

System ERP pozwala praktycznie wyeliminować konieczność drukowania dokumentów, a to dzięki ułatwieniu przepływu dokumentów wewnątrz organizacji. Z Odoo możesz jednym kliknięciem wysyłać dokumenty tam, gdzie są potrzebne, podpisywać je oraz archiwizować - nie potrzebujesz do tego oddelegowanych pracowników ani segregatorów. Płynny obieg dokumentów pomaga zadbać o przejrzystość zadań i eliminuje czynnik błędu ludzkiego. 


Rozwijasz się? System rozwija się z Tobą

System ERP oferuje możliwość nieograniczonego skalowania działań. Informatyczne rozwiązanie wspierające choćby automatyczną obsługę zamówień pozwoli Ci działać prężniej - zaczniesz się więc rozwijać. W takiej sytuacji nie dojdziesz z Odoo do ściany - zawsze możesz wdrożyć nowe moduły, które pomogą Ci iść do przodu lub zautomatyzować kolejne części biznesu.