System ERP dla firmy szkoleniowej

Cyfryzacja procesów

Prowadzenie firmy szkoleniowej ma swoje specyficzne wyzwania. System ERP skladający się z indywidualne dobranych modułów z pewnością pomoże zmagać się z nimi na co dzień. 


Firmy szkoleniowe często korzystają z wielu różnych programów - CRM, do rozliczeń, do prowadzenia harmonogramów szkoleń czy do prowadzenia dokumentacji. Generuje to nie tylko organizacyjny chaos, ale także straty - konieczność odnawiania wielu licencji czy też kupowania nowych programów. Często takie rozwiązanie oznacza też pracowanie na różnych bazach danych przez pracowników, a w konsekwencji - bałagan organizacyjny i konieczność przepływu informacji poza systemem. Takie działanie to też większe ryzyko błędu ludzkiego. 


System ERP a firma szkoleniowa

System ERP może wspierać firmę szkoleniową w różnych zakresach działalności. 


Sprawne CRM

CRM pozwala uporządkować wszystkie działania związane z zarządzaniem i kontaktem z klientem. Archiwizuje całą historię kontaktu z klientem, dzięki czemu pozwala uporządkować proces szkolenia. System CRM pomaga także pozyskiwać nowych klientów oraz utrzymywać relacje z obecnymi dzięki chociażby możliwości automatycznej wysyłki różnych wiadomości. Odoo wygeneruje dla Twojego klienta spersonalizowaną ofertę, automatycznie wyśle mu życzenia świąteczne czy urodzinowy kupon rabatowy.


Profesjonalna strona internetowa

Z systemem ERP zbudujesz nowoczesną, profesjonalną stronę internetową, na której czytelnie przedstawisz klientom swoją ofertę. Aby zaistniała w sieci, nie musisz napisać ani jednej linijki kodu. Jednym przeciągnięciem myszki wrzucisz na nią zdjęcia, opinie klientów czy też motywujące cytaty.


Sprawny przepływ dokumentów

W systemie ERP przesyłasz dokumenty do osób, które ich potrzebują jednym kliknięciem. Nie musisz ich drukować aby je przesłać czy podpisać - wszystko możesz zrobić przy pomocy systemu. Jeśli nad dokumentem pracuje kilka osób, zmiany będą widoczne w czasie rzeczywistym o każdej porze. Wyeliminuje to problem z dostępnością do dokumentów w przypadku choroby czy urlopu pracownika oraz zniesie ryzyko błędu ludzkiego. 


Łatwe zarządzanie księgowością

W systemie ERP funkcjonuje specjalny moduł do zarządzania księgowością. Umożliwia m. in. tworzenie i redagowanie list płacowych, automatycznie je księguje. Cyfryzacja tego procesu pozwala na wysyłanie raportów bezpośrednio do odpowiednich instytucji.