Zarządzanie biznesem w 2022 roku

Dzięki dobrze dobranemu systemowi ERP Odoo pewnie wkroczysz w wyzwania 2022 roku. Odoo umożliwi Twojej firmie nowoczesne zarządzanie biznesem. Jak pomoże Ci wejść w nowy rok?


Operacje w chmurze

Kluczowe znaczenie dla prowadzenia biznesu ma stała łączność, nieprzerwany dostęp do danych oraz bezpieczne przechowywanie dokumentów.

Dzięki dedykowanym, opartym na chmurze narzędziom Odoo, pracownicy i klient będą w stałym biznesowym kontakcie nawet zdalnie. Działanie w chmurze pozwoli firmie na dostęp do danych i wymaganych informacji w dowolnym momencie, co przyniesie korzyści działalności biznesowej.


Operacje przeprowadzane online

W czasie pandemii, znaczna część firm prowadzących sprzedaż przeniosła swoją działalność online. Choć większość firm dostosowała się do zdigitalizowanego modelu biznesowego platform eCommerce, przeniesienie działalności do domu i prowadzenie jej zdalnie jest wyzwaniem. Przy stale digitalizującym się świecie, aby nine zostać wyeliminowanym przez konkurencję - trzeba jednak dostosować się do potrzeb klienta, który coraz częściej wybiera opcję robienia zakupów online.

Odoo daje możliwość efektywnego prowadzenia sprzedaży zarówno online, jak i offline za pomocą dedykowanych narzędzi operacyjnych. Dostarcza też narzędzi, które pomagają zarządzać pracownikami na odległość, planować pracę czy predyktować zapotrzebowanie firmy. 


Niezakłócona komunikacja

Komunikacja z klientami i budowanie z nimi relacji odgrywają kluczową rolę w działalności biznesowej firmy. Dzięki dedykowanym narzędziom Odoo, będziesz na bieżąco wymieniać informacje nie tylko z klientami, ale i partnerami biznesowymi czy dostawcami. 


Narzędzia marketingowe

Marketing odgrywa kluczową rolę w działalności firmy, zwłaszcza, jeżeli w czasie pandemii przenieśliśmy swój biznes online. Moduły e-mail marketingu, SMS Marketingu i Marketing Automation w Odoo pomogą Twojej firmie dotrzeć ze swoimi produktami do klienta dzięki różnorodnym kampaniom promocyjnym i marketingowym.