Zarządzanie urlopami pracowników

Sezon urlopowy w Twojej firmie prawdopodobnie już się zakończył. Jeśli w tym roku zmagałeś się z problemami braków kadrowych oraz dezorganizacją związaną z braniem dni wolnych przez Twoich pracowników - wiesz, jak wiele problemów może przysporzyć nieobecność Twojej załogi.

W rozwoju firmy najważniejsze jest to, by nie popełniać dwa razy tych samych błędów. Jeśli zarządzanie nieobecnością pracowników nastręcza Ci problemów, lub zwyczajnie konsumuje czas, który mógłbyś poświęcić na coś bardziej produktywnego - wypróbuj dedykowane do zarządzania urlopami moduły Odoo!


Moduł urlopy

Śledzenie dni wolnych każdego pracownika znacznie ułatwi płynną pracę w Twojej firmie. Z Odoo, zbędna papierologia związana z braniem urlopu, zostaje wyeliminowana.

Przydzielanie urlopów z Odoo jest niezwykle proste. Twoi pracownicy składają wniosek o udzielenie urlopu przez moduł Odoo. Wyznaczeni przez Ciebie menedżerowie akceptują go kilkoma kliknięciami, a Ty otrzymujesz wiadomość e-mail o zapytaniu. Ilość wykorzystanych dni wolnych jest odnotowywana i automatycznie podliczana.

Każdy menedżer ma stały podgląd planowanych nieobecności całego swojego zespołu. Dzięki temu, może sprawniej zarządzać swoim działem i z łatwością dzielić obowiązki między członków swojej załogi. Ma również bieżący wgląd w to, czy będzie konieczność przeniesienia osoby z innego działu do pomocy, lub zatrudnienia pracownika tymczasowego.

W module Urlopy, jednym kliknięciem wygenerujesz raporty, zawierające szczegóły wniosków urlopowych całej firmy. Odoo stworzy dla Ciebie wygodne statystyki i pozwoli CI zapewnić maksymalną płynność i efektywność działania firmy, pomimo urlopów poszczególnych specjalistów.


Pracownik tymczasowy? To proste!

Potrzebujesz dodatkowych rąk do pracy w sezonie urlopowym? Z Odoo znalezienie wykwalifikowanych pracowników tymczasowych jest niezwykle proste! 

Możesz opublikować swoją internetową tablicę ofert pracy bezpośrednio w internecie. Dzięki niej, z łatwością będziesz śledzić wszystkie aplikacje i wybierzesz najlepsze dla Ciebie kandydatury. Odoo automatycznie przydzieli nowy adres mailowy do każdej oferty pracy; bez względu na to, czy aplikacja będzie składana mailowo czy przy pomocy formularza, otrzymasz kompleksowe podsumowania, posegregowane dokumenty i możliwość wysłania automatycznej lub spersonalizowanej odpowiedzi za pomocą jednego kliknięcia. Nie musisz zlecać rekrutacji firmą z zewnątrz - samodzielnie przeprowadzisz ją szybko i profesjonalnie. To oszczędność nie tylko Twojego czasu, ale także pieniędzy!

Dedykowane moduły Odoo mogą sprawić, że sezon urlopowy przestanie być zmorą Twojej firmy. Przygotuj się z wyprzedzeniem - i już dziś zaplanuj wdrożenie Twojego systemu ERP!