System ERP - firma projektowa

Jeśli działasz w branży kreatywnej na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że dobre planowanie oraz ustabilizowanie środowiska pracy są kluczowe dla realizowania niebanalnych zadań. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy rozwiązanie, które z jednej strony wspomaga zarządzanie wieloma projektami jednocześnie, a z drugiej - pomaga rozliczać niezależnych pracowników z indywidualnych projektów. Poznaj Odoo dla firm projektowych.


Co znajdziesz w Odoo dla firm projektowych?

Oferta skomponowana dla firm projektowych jest niezwykle bogata. Poniżej przedstawimy Ci jej najważniejsze elementy.


Projekty

Zarządzanie projektami w firmie skupiającej się na kreatywnych działaniach jest najważniejsze. Dzięki przyjaznej aplikacji w Odoo: 

  • zorganizujesz pracę swojego działu, grupując poszczególne zadania i oznaczając stopień ich realizacji,

  • wyznaczysz terminy widoczne dla wszystkich członków zespołu,

  • zaplanujesz pracę nad projektami, bazując na aktualnych postępach,

  • przeanalizujesz pracę zarówno całej grupy, jak i poszczególnych pracowników i wyciągniesz wnioski na przyszłość.

CRM

To podstawowe narzędzie, które pomoże Ci budować trwałe i opłacalne relacje z klientami. Więcej o tym, dlaczego jest niezbędne w każdej firmie, przeczytasz tutaj.


Sprzedaż

Odoo pomoże Ci generować czytelne, atrakcyjne wizualnie i kompletne oferty, dostosowane do Twoich klientów. Jednym kliknięciem dodasz do nich piękne ilustracje, trafne opisy i wszystkie niezbędne informacje. Dzięki wygodnym wykresom, które wygenerują Ci się automatycznie, uzyskasz wykaz swoich zysków, który pomoże Ci ustalić optymalną politykę cenową. Odoo pomoże Ci także stworzyć atrakcyjne promocje i kupony rabatowe, które zachęcą Twoich klientów nie tylko do wrócenia na Twoją stronę internetową, ale także do polecenie Twojego sklepu przyjaciołom.


Faktury

Odoo pomoże Ci prowadzić księgowość Twojej firmy bez pomocy zewnętrznych podmiotów. W module Faktury stworzysz profesjonalnie wyglądające dokumenty kilkoma kliknięciami myszki. Automatycznie wygenerujesz dokumenty na podstawie ofert wysyłanych do klientów oraz wyślesz je mailem. Dzięki temu, szybciej uzyskasz zaległe płatności. Wyjątkowo ospałym klientom, Odoo wyśle automatyczne przypomnienia.


Przedstawione rozwiązanie jest wyłącznie propozycją dla firm pracujących zadaniowo. Jeśli chcesz przetestować wersję demo, zajrzyj tutaj. Oczywiście wśród aplikacji dostępnych w Odoo możesz wybrać te, które Ci odpowiadają oraz w każdej chwili zamówić nowe.